Pieszczenie łechtaczki

Najbardziej erogenną strefą kobiety jest łechtaczka. Jej dotykanie i stymulacja podczas masturbacji pozwala kobiecie dojść do orgazmu. Dlatego też ważne jest, aby podczas robienia minety, lub palcówki, skupić się głównie na łechtaczce. Łechtaczka też, niekiedy nazywana jest siedzibą kobiecej rozkoszy. To tyle jeśli chodzi o naukowe definicje łechtaczki. Ja jednak wolę rozbić minetę i pieścić językiem zarówno łechtaczkę, jak i pozostałe zakamarki cipki.

Aby nie zanudzać Ciebie bardziej, publikuję to na co zapewne czekasz, czyli film o tym jak kobieta pieści swoją łechtaczkę i nie tylko, tą część.


Poradniki o seksie często zdradzają nam tajemnice, jak robić minetę. Ale wiecie co ? Wiele tych porad to brednie, bo gdy swojej dziewczynie robię pieszczenie cipki językiem i skupiam się głównie na łechtaczkę, to mniewa ona łaskotki. Jak to rozwiązałem, to bardzo proste. Liżę jej łechtaczkę, potem szparkę, wylizuję soki i znów wracam do łateczki. Potem się bawię jej cipką, masturbując ją dłonią, a drugą miętoszę jej cycuszki, które tak uwielbiam. Później znowu trochę poliżę łechtaczkę i szparkę, wracam do niej, ona zsuwa mi galoty i już jest ruchanko. To tyle na temat poradników, jak zadowolić kobietę. Nie twierdzę, że ona zawsze ma orgazm, ale zdarza się on czasami.

A dla ciekawskich. Jeśli czytałeś dokładnie definicję łechtaczki, to zapewne domyślasz się skąd te łaskotki ? A jeśli nie, to stąd, że jest to najczulszy punkt kobiecej seksualności.

© 2009