Walenie konia

Waliłeś kiedyś konia ? Nawet nie zaprzeczaj, bo i tak wiem, że nie raz Ci się to zdarzyło. Ja też waliłem konia i wcale się tego nie wstydzę, bo jest to coś normalnego, dla Nas facetów. Nie wiem czy wiesz, ale mężczyzna w przeciągu swojego życia ma 7500 wytrysków, z czego za 2000 z nich jest sam odpowiedzialny. Te 7500 wytrysków daje Nam ponad 50 litrów spermy.

Więc jak widzisz po danych statystycznych, wszyscy faceci walą konia, dlaczego ? Bo to jest przyjemne i pozwala Nam zmniejszyć napięcie seksualne, a partnerka nie zawsze chce z Nami uprawiać seks. Co nam wówczas pozostaje ? Zwalenie konia i nic więcej.

Jeśli nie masz dziewczyny, z którą mógłbyś uprawiać seks, to walisz konia częściej niż ja. Możesz się zapierać, że tak nie jest, ale ja wiem swoje. Ten koleś na filmie się nie zapiera i wali sobie konia przed kamerą, po to byś mógł Ty zobaczyć, jak on to robi.

Jak widzisz koleś nie miał dylematów. Miał ochotę na seks, to wziął sprawy w swoje ręce (dosłownie). Zrobił sobie dobrze i po sprawie.

© 2009