Wibrator w cipie

Nie każda kobieta preferuje na dłużą metę palcówkę. Dlatego niektóre z nich zaopatrują się, w pana kutaska, czyli wibratory. Kiedyś na jednej ze stron promowałem wibratory, z ofertą seks shopu. Powiem, że za bardzo one nie schodziły, ale zapewne ze względu na cenę. Pomimo tego kilka wibratorów udało mi się sprzedać i otrzymałem z tego tytułu sowitą prowizję. Najciekawsze jest to, że żadna z pań nie zwróciła, ani jednego wibratora, więc zapewne robi on im w cipie bardzo dobrze.

Zanim jednak na dobre się rozpiszę, o wibratorach w cipie, lepiej opublikuję film. Chyba nie muszę pisać co na nim będzie.

Jak więc widzisz, technika potrafi zrobić im dobrze. Jakoś nie ciekawie czuję się z myślą, że miałbym konkurować z wibratorem. Ale chyba facet i tak potrafi dostarczyć kobiecie więcej przyjemności. Napisałem chyba i to celowo, bo według ankiet, okazuje się, że zaledwie 1/3 kobiet, podczas stosunku z mężczyzną dochodzi do orgazmu. Zatem wibrator, dla Nas panowie jest ogromnym zagrożeniem. Jako ciekawostkę podam też, że lesbijki zawsze są zadowolone ze swojego stosunku seksualnego. Więc trzeba będzie oglądać panowie, więcej filmów z lesbijkami. Jako, że tematyka tej strony jest o masturbacji, to nie będę tu publikował filmów z kobietami i innej odmiennej seksualnej, ale przy tworzeniu kolejnej, na pewno wezmę ten czynnik pod uwagę. Podsumowując, wibrator dla Nas facetów, może być konkurentem, o ile Nasza partnerka nie dochodzi do orgazmu. Nauczmy się zatem, co robić i jak pieścić jej cipkę, aby zaznała orgazmu.

© 2009